Sakarya Caddesi Ertuğ Pasajı No : 17/11 Kat : 1 Kızılay/ANKARA
tr

Yazıcı Tamiri

Anasayfa » Yazıcı Tamiri

Teknolojik özellikleri ve Hızlı Baskı kalitesi ile her alanda tercih edilen birden fazla özelliğe sahip yazıcılar 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak cihazlarda farklı sorunlar meydana gelebilir. Yeni Çizgi Bilgisayar ; konusunda tecrübeli teknik servisi ile yazıcı bakımı ve tamiri konusunda hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile Ankara’da faaliyet gösteren en eski firmalar arasında yer almaktadır. Yazıcıların baskı hızı ve kalitesi zaman içerisinde değişmişse, sorunun kaynağı toner veya yazıcının parçalarından kaynaklı olabilir. Yazıcı bakımlarınızı zamanında yaptırarak cihazlarınız’dan daha fazla verim alırken, bozulan parçalar konusunda da ürün tedarikçisi olmamız nedeniyle düşük fiyat seçeneklerimizden yararlanın.

Elektronik cihazlar oldukça hassasdır, bulundukları ortamlar ve çalışma alanları oldukça önemlidir. Yoğun bir şekilde aralıksız olarak çalışan yazıcıların bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Birçok kişi yazıcı bakımlarını aksattıkları için cihazlardan istedikleri verimi alamazlar, ve yazıcı tamiri konusunda hizmet veren doğru firmaya ulaşmak için çeşitli araştırmalar yaparlar. Elektronik konusunda tecrübe sahibi olmayan kişilerin cihazınızı yaparken, farklı yerlere zarar vermesini göz önüne aldığınızda, referansı ve konusunda tecrübeli olan yazıcı tamiri firmalarını tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.

Yazıcı Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz markalar

Konusunda deneyimli teknik ekibimizle tüm marka yazıcıların bakımı ve tamiri konusunda, Ofis kullanımı için uygun yazıcılar konusunda sorun yaşamayacağınız markalar hakkında firmamızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Yazıcılar zaman içerisinde kullanıma bağlı ortaya çıkan sorunlarda doğru ve hızlı müdahale sayesinde işleriniz aksamadan yerinizden teslim aldığımız ürünleri en ivedi şekilde tamiratını yapmaktayız. Yeni nesil lazer yazıcılar bilgisayara kurulum esnasında işletim sistemine göre farklı kurulum problemleri çıkarabilir. Uzak masaüstü ile bağlanarak firmamızdan hizmet alan müşterilerimize her türlü desteği sağlamaktayız.

Tüm modellere uyumlu yedek parça imkanı ile uygun fiyatları ile yazıcı tamiri konusunda ; HP, Samsung, OKI, Xerox, Lexmark, Canon, Brother markalı Lazer yazıcı modelerinin drum, fuser, belt, transfer kayışı, atık toner kutusu, yazma kafası gibi yedek parçalarının değişimi konusunda da hizmet veriyoruz.

Yazıcı seçiminde baskı ve kalite önemlidir. Teknoloji ve yeni nesil yazıcılar arasında ilerleyen dönemlerde toner dolumların daha düşük maliyetli olması nedeniyle, doğru yazıcıyı seçmek önemlidir. Firmamız uzun yıllar Ankara’da toner dolumu konusunda güvenilir bir hizmet almak için Yeni Çizgi Bilgisayar, olarak birçok alanda faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz : Çankaya Yazıcı Tamiri, Kızılay yazıcı tamiri yapan firmalar, Yazıcı tamiri fiyatları

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: