Sakarya Caddesi Ertuğ Pasajı No : 17/11 Kat : 1 Kızılay/ANKARA
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Ankara’da hizmet veren firmamızda birden fazla yazıcının kartuş ve toner dolumunu yapmaktadır. Renkli ve Siyah beyaz yazıcılarınızın tonerlerin daha uygun fiyat ve garantili malzeme ile doldurtmak istiyorsanız, firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Teknolojonin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile beraber Lazer Jet yazıcıların bakım ve onarımı konusunda da hizmet vermekteyiz.

Firmamız, temsil ettiği  markalarla en küçük ofisten, en karmaşık doküman akışı olan büyük firmalara kadar her türlü bünyeye yönelik çözümü mümkün olan en kısa sürede  sunabilmektedir.

Boş kartuş ve tonerleri dışar atarak çevreye vereceğiniz zararları, en alt seviyeye indirebilirsiniz. Orjinal kalitesinde dolum yapan firmamızdan en uygun fiyat ve ürün garantisini alabilirsiniz.

Misyonumuz

Sektördeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

Vizyonumuz

Başarılı konumunu sürekli geliştirmek. Girişimci , sağduyulu , müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: